Cubot Power z akumulatorem 6000 mAh w naszych rękach

Cubot Power to smartfon odpowiednio wydajny, aczkolwiek jego największym atutem jest zastosowany akumulator o ponadprzeciętnej pojemności.

Za wydajność smartfona Cubot Power odpowiada 64-bitowy procesor MediaTek helio P23 (MT6763T). Jednostka składa się z ośmiu rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2.5 GHz. Nad grafiką czuwać będzie dwurdzeniowy chip Mali-G71MP2, wspierany przez 6 GB pamięci RAM.

Całkowita pamięć wbudowana wynosi 128GB z czego dla użytkownika dostępne powinno być około 111 GB. Jeżeli wewnętrzna pamięć to dla Was za mało, pamiętajcie, że przy wykorzystaniu hybrydowego slotu można ją rozbudować. Jak wspomniałam już wcześniej, jest jednak pewien haczyk – hybrydowy slot ogranicza zaplecze komunikacyjne, gdyż rozszerzenie pamięci uniemożliwia implementację drugiej karty SIM. Decyzja należy więc do Was.

Cubot Power / fot. swiatandroid

Cubot Power ma 5.99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ (1080 x 2160 pikseli). W przeciwieństwie do większości najnowszych smartfonów nie ma wycięcia u góry wyświetlacza.

Na tylnej ścianie osadzono aparat z czujnikiem 20MP. Z przodu aparat do selfie ma 13MP. Na wyposażeniu znajduje się również akumulator o pojemności 6000 mAh, który obsługuje szybkie ładowanie. Oprócz zwykłego czytnika linii papilarnych urządzenie ma funkcję rozpoznawania twarzy jako dodatkowe zabezpieczenie.

Cubot Power pracuj pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo — nie jest jeszcze jasne, czy w późniejszym czasie otrzyma najnowszą aktualizację do Androida 9.0 Pie.

Cubot Power / fot. swiatandroid

Cubot Power / fot. swiatandroid

Cubot Power / fot. swiatandroid

Dodaj komentarz