Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Cube TALK8 – ogromny i tani phablet

Cube TALK8 – ogromny i tani phablet

Cube jest jednym z nielicznych chińskich producentów, który oferuje bardzo wysoką jakość w niskich cenach, co przyciąga wielu klientów. Doskonałym tego przykładem jest nowy Cube TALK8, który posiada 8-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli wykonany w technologii IPS. Jednostką napędową jest czterordzeniowy MediaTek MT8382 wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Ilość wbudowanej pamięci wynosi 8GB, a sam TALK8 wspiera sieć zarówno 2G jak i 3G.

Cube TALK8 / fot. gizmochina

Cube TALK8 / fot. gizmochina

W związku z tym, że nowy Cube obsługuje sieć komórkową bliżej mu do ogromnego phabletu niż tabletu. Pojemność akumulatora to 4500 mAh, co pozwala na dosyć długą pracę bez potrzeby ładowania. Całość oparta jest na Androidzie 4.2. Co najciekawsze Cube TALK8 kosztuje tylko 95 dolarów, co jak na takie parametry jest bardzo korzystną ceną. Obecnie można złożyć wstępne zamówienia na oficjalnej stronie Cube.

Cube TALK8 / fot. gizmochina

Cube TALK8 / fot. gizmochina

 

źródło : gizmochina

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. MAKOS pisze:

    “stary” android 4.2, wielkosc tabletu 😀

Dodaj komentarz