Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Cube Talk8 H – porządny tablet w niskiej cenie

Cube Talk8 H – porządny tablet w niskiej cenie

Cube jest jednym z nielicznych chińskich producentów, którzy oferują świetny stosunek jakości do ceny. Tak też jest i w tym przypadku. Cube Talk8 H, bo tak nazywa się ten tablet jest nieco słabszą, ale również tańszą wersją Cube Talk8, który zadebiutował na początku czerwca bieżącego roku.

Cube Talk8 H / fot. producenta

Cube Talk8 H / fot. producenta

Cube Talk8 H został wyposażony w 8-calowy ekran IPS z matrycą typu PLS. Rozdzielczość ekranu to 1280 x 800 pikseli. Jednostką napędową tego urządzenia jest czterordzeniowy MediaTek MT8382, który taktowany jest częstotliwością 1,3 GHz (wcześniejsza wersja o nazwie “Cube Talk8” była wyposażona w ośmiordzeniowy procesor). Jednostka obliczeniowa wspomagana jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Miejsce przeznaczone na dane użytkownika wynosi 8 GB i można je rozszerzyć o kolejne 32 GB przy pomocy kart microSD.

Standardowo nie mogło zabraknąć budżetowego, 2-megapikselowego aparatu głównego oraz zaledwie 0,3-megapikselowego przedniego. Zastosowany akumulator ma pojemność 4500 mAh. Całość opiera się na Androidzie 4.4.2. Cube Talk8 H wspiera sieci GSM oraz WCDMA co pozwala na bezproblemowe jego użytkowanie w niemal całej Europie. Ciekawostką zastosowaną przez producenta jest Wi-Fi Display, który pozwala wyświetlać obraz z urządzenia na ekranie telewizora bez podłączania jakichkolwiek kabli.

Cube Talk8 H można już nabyć u niektórych chińskich sprzedawców w cenie około 120 dolarów. Co najciekawsze jeżeli zdecydujemy się na zakup u samego producenta cena tabletu wyniesie nas zaledwie 81 dolarów amerykańskich. Muszę przyznać, że jest to prawdziwa okazja cenowa.

źródło : gizmochina

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. GieKa pisze:

    Kilka dni temu Cube świętowało 10 urodziny http://bbs.51cube.com/en/forum.php?mod=viewthread&tid=97122

Dodaj komentarz