CHUWI VX3 to 7-calowy tablet z 8-rdzeniowym procesorem za 500 złotych

Hitem ostatnich miesięcy na chińskim rynku jest zdecydowanie 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592, który zapewnia dobrą wydajność tych urządzeń. Co więcej dzięki niemu możemy znaleźć smartfony, które oprócz dobrej wydajności charakteryzują się również niską ceną, która po przeliczeniu wynosi około 500 złotych. Dla zainteresowanych w najbliższych dniach będzie dostępny tablet CHUWI VX3, który również może pochwalić się tym procesorem i atrakcyjną ceną.

CHUWI VX3 / Źródło: mtksj.com

CHUWI VX3 / Źródło: mtksj.com

CHUWI VX3 został wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz wspomniany wcześniej 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 2 GHz. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci MicroSD, 8-megapikselowy aparat Samsunga z diodą LED, 2 mpix na przednim panelu oraz baterie o pojemności 3000 mAh.

Ten 7-calowy tablet posiada również możliwość obsługi dwóch kart sim (WCDMA + GSM) i pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. W Chinach jego cena wynosi 999 juanów, czyli po przeliczeniu niecałe 500 złotych.

Źródło: gizmochina.com

2 komentarze do tej pory.

  1. karolsnopek5 napisał(a):

    No i wkoncu mtk na kitkacie i za śmieszne pieniądz.bardzo fajny tablecie ale troszkę mały. 7 cali to do czytania książek no ale jak kto woli

  2. MST napisał(a):

    Lenovo wcześniej miało kitkat.

Dodaj komentarz