Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» CHUWI Hi9 Plus w rękach SwiatAndroid

CHUWI Hi9 Plus w rękach SwiatAndroid

CHUWI Hi9 Plus jest tabletem pracującym pod kontrolą systemu Android, w którym producent zastosował 10-rdzeniowy procesor.

CHUWI Hi9 Plus wyposażony został w 10.9-calowy wyświetlacz, na którym system Google Android 9.0 Oreo prezentowany jest w rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Za komunikację odpowiada między innymi dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej WiFi pracujący w standardzie ac, jak również modem LTE na dwóch slotach kart.

CHUWI Hi9 Plus napędzany jest przez 64-bitowy procesor MediaTek helio x20 (MediaTek MT6797). Jednostka została wyposażona w dwa rdzenie zbudowane w oparciu o architekturę ARM Cortex-A72 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,5 GHz, oferujące ultra wysoką wydajność, cztery rdzenie Cortex-A53 z zegarem 2 GHz oraz cztery rdzenie Cortex-A53 o taktowaniu 1,4 GHz.

Zastosowanym układem graficznym jest ARM Mali-T880MP4 o taktowaniu 700 MHz, który w porównaniu do Mali-T760 oferuje do 1,8 razy wyższą wydajność i do 40 procent mniejsze zapotrzebowanie na energię. Pamięć RAM w tym przypadku wynosi 4 GB. Z myślą wszelkiego rodzaju danych i aplikacjach użytkownika, producent zaimplementował 64 GB pamięci wewnętrznej.

Na tylnym panelu CHUWI Hi9 Plus zagościł aparat główny z pojedynczym obiektywem (8MP). Na froncie natomiast ulokowana została kamera o matrycy 8-megapikseli.

Dodaj komentarz