Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» CHUWI Hi Pad (G Pad). Tablet z ekranem 10.1″ i helio x20

CHUWI Hi Pad (G Pad). Tablet z ekranem 10.1″ i helio x20

CHUWI Hi Pad (G Pad) jest tabletem pracującym pod kontrolą systemu Android, w którym producent zastosował tylny panel nawiązujący do gamingowego smartfonu Nubia Red Magic.

CHUWI Hi Pad (G Pad) wyposażony został w 10.1-calowy wyświetlacz, na którym system Google Android 9.0 Oreo prezentowany jest w rozdzielczości FHD. Za komunikację odpowiada między innymi dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej WiFi pracujący w standardzie ac, jak również modem LTE.

CHUWI Hi Pad (G Pad) / fot. SwiatAndroid.pl

CHUWI Hi Pad (G Pad) napędzany jest przez 64-bitowy procesor MediaTek helio x20 (MediaTek MT6797). Jednostka została wyposażona w dwa rdzenie zbudowane w oparciu o architekturę ARM Cortex-A72 o maksymalnej częstotliwości taktowania 2,5 GHz, oferujące ultra wysoką wydajność, cztery rdzenie Cortex-A53 z zegarem 2 GHz oraz cztery rdzenie Cortex-A53 o taktowaniu 1,4 GHz.

CHUWI Hi Pad (G Pad) / fot. SwiatAndroid.pl

Zastosowanym układem graficznym jest ARM Mali-T880MP4 o taktowaniu 700 MHz, który w porównaniu do Mali-T760 oferuje do 1,8 razy wyższą wydajność i do 40 procent mniejsze zapotrzebowanie na energię. Pamięć RAM w tym przypadku wynosi 3 GB. Z myślą wszelkiego rodzaju danych i aplikacjach użytkownika, producent zaimplementował 32 GB pamięci wewnętrznej, którą poprzez slot można rozbudować o dodatkowe 64 GB.

Na tylnym panelu CHUWI Hi Pad (G Pad) zagościł aparat główny z pojedynczym obiektywem (5MP). Na froncie natomiast ulokowana została kamera o matrycy 5-megapikseli.

Dodaj komentarz