Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» CES 2016: Nowości od Alcatel OneTouch

CES 2016: Nowości od Alcatel OneTouch

Alcatel OneTouch prezentuje nowe urządzenia na targach CES 2016 w Las Vegas. Debiutu doczekała się pełna linia produktów PIXI 4, od smartfona z ekranem 3,5 cala po siedmiocalowy tablet, oferujące świetny design, jakość dźwięku, aparaty oraz wydajne baterie. Przystępny tablet PIXI 3 z ekranem 8”, systemem operacyjnym Windows 10 Mobile i układem Qualcomm, umożliwiającym łączność 4G. Telefon dla dzieci, w formie zegarka – CareTime, umieszczony w nim moduł GPS zadba o spokój rodziców.

Mamy urządzenia dla każdego – od zatroskanych o swe pociechy rodziców po użytkowników sięgających po swój pierwszy smartfon – powiedział Dan Dery, Chief Marketing Officer w ALCATEL ONETOUCH. Nowe produkty znajdą się na naszym stanowisku na CES. Zapraszamy wszystkich do własnoręcznego sprawdzenia urządzeń i przekonania się, jak dobra jest to oferta.

Rodzina PIXI 4

Alcatel OneTouch Pixi 4

Zupełnie nowa rodzina PIXI 4 to smartfony z ekranami o przekątnych 3,5 i 4 cale, phablet z wyświetlaczem 6”, a także siedmiocalowy tablet. Te wyjątkowe, a zarazem przystępne cenowo urządzenia, wyróżniają się ciekawym designem, świetną jakością dźwięku, bardzo dobrymi aparatami, a także wydajnymi bateriami. Seria PIXI 4 to najbardziej zaawansowane i oferujące najwięcej urządzenia segmentu budżetowego.

Tablet PIXI 3 (8)

Alcatel OneTouch Pixi 3 Tablet

Pierwszy tablet ALCATEL ONETOUCH z systemem operacyjnym Windows Mobile. Atrakcyjny cenowo PIXI 3 (8), oprócz systemu firmy Microsoft, oferuje łączność 4G LTE, a także personalizację, dzięki akcesoriom takim jak Color Skins, czy coverom Flip Stand. Dodatkowo, tablet, za sprawą portu podczerwieni, może działać, jako pilot TV, umożliwia także połączenia głosowe, nawigację GPS oraz świetnej jakości zdjęcia.

Zegarek dla dzieci CareTime

Alcatel OneTouch CareTime_2

Dzięki temu urządzeniu, rodzice mogą nie tylko skontaktować się z dzieckiem głosowo, czy wysyłając SMS. Za sprawą modułu GPS, w każdej chwili da się namierzyć pozycję zegarka, a co za tym idzie także dziecka. Ponadto możliwe jest określenie bezpiecznej strefy, po opuszczeniu której CareTime automatycznie wysyła powiadomienie do rodziców.

CareTime został specjalnie zaprojektowany dla dzieci w przedziale wiekowym 5 do 9 lat. Urządzenie oferuje łączność 2G, która pozwala na połączenia głosowe i SMS. Przy pomocy prostego interfejsu, dziecko może odebrać telefon od 10 predefiniowanych kontaktów, a także samemu zainicjować połączenie z 5 kontaktami. Aplikacja dla smartfonów z iOS 7 (lub nowszym), a także Android 4.3 (lub nowszym) pozwala na lokalizację CareTime, a co za tym idzie dziecka. Umożliwia także wyznaczenie bezpiecznej strefy, po opuszczeniu której CareTime automatycznie wysyła powiadomienie.

Korzystając z danych GPS, GSM oraz Wi-Fi, CareTime potrafi ustalić lokalizację w 60 sekund. Usługa działa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. CareTime uzyskał certyfikat IP65, co oznacza, że jest odporny na działanie pyłu, a także zalania. Bateria zapewnia długi czas pracy – nawet do 4 dni na jednym ładowaniu. Urządzenie dostępne jest w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

CareTime dostępny będzie już w kwietniu 2016, na terenie Europy i Ameryki Łacińskiej.

Dodaj komentarz