Blackview BV9000 Pro. Pierwszy na świecie smartfon typu rugged z ekranem 18:9

Choć Blackview BV9000 Pro został zaprezentowany na początku tego roku, podczas targów Mobile World Congress, to jednak nie przeszkadza producentowi w pracach trwających nad nowym modelem o tej samej nazwie.

Jak wynika z opublikowanego materiału wideo, Blackview przygotowuje się do wprowadzenia na rynek BV9000 Pro, który będzie pierwszym chińskim smartfonem o podwyższonej opdornosci z wyświetlaczem o proporcjach 18:9.

Sercem Blackview BV9000 Pro będzie MediaTek helio P25, który składa się z czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2,6 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 z zegarem 1,6 GHz. Nad grafiką czuwać będzie dwurdzeniowy chip Mali-T880MP2 o taktowaniu 900 MHz, który wspierany ma być przez 6 GB pamięci RAM. Magazyn danych stanowić ma natomiast pamięć o pojemności 128 GB.

Tak porządny zestaw zamknięty został we wzmocnionej obudowie typu odpornej na zalania i upadki, w której osadzono także wyświetlacz charakteryzujący się proporcjami 18:9, jak również rozdzielczością FHD+, czyli 2160 × 1080 pikseli. Matryca zostanie zabezpieczona szkłem Corning Gorilla Glass.

Na tylnym panelu nowego Blackview BV9000 Pro pojawi się aparat główny z podwójnym obiektywem (13 Mpix + 5 Mpix) wspierany przez dwie diody doświetlające LED. Konfigurację dopełniają: kamera do Selfie 8 Mpix, czy też czytnik linii papilarnych.

Blackview BV9000 Pro_2

źródło: Blackview

Jeden Komentarz do tej pory.

 1. sanvi napisał(a):

  As a big fan of NOMU and Blackview. I always pay much attention to their
  latest products. Blackview BV9000 Pro and NOMU T18, excellent phones,
  but there’s a big difference between the two. BV9000 Pro has big screen,
  large ROM, better camera, while NOMU T18 has bigger battery, advanced
  fingerprint unlocking and OTG, and innovative walkie-talkie and external
  camera. For outdoor use, objectively speaking, NOMU T18 is much better
  as it can can bring much convenience. The walkie-talkie function and
  external camera can be very useful. Anyway, I hope Blackview can produce
  better phone in the future.

Dodaj komentarz