Black Shark 2 Pro jest dostępny w Europie

Do sprzedaży w Europie trafił najbardziej zaawansowany smartfon do gier od Xiaomi – Black Shark 2 Pro.

Cztery miesiące po premierze Black Shark 2 z procesorem Qualcomm Snapdragon 855 i do 12 GB pamięci RAM, Xiaomi wprowadził na rynek nowy model, który jest już dostępny w Europie. Black Shark 2 Pro zasadniczo jest to ten sam smartfon, ale z pewnymi drobnymi różnicami, które powinny uzasadniać przyrostek „Pro”: nieco szybszy procesor, bardziej responsywna pamięć i zaktualizowany design.

Black Shark 2 Pro zapewni niezapomniane wrażenia podczas rozgrywki. Obecny jest w nim bowiem układ Qualcomm Snapdragon 855 Plus współpracujący z maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci UFS 3.0, jak również system chłodzenia Direct Touch 3.0, który może obniżyć temperaturę głównego procesora o 14 stopni.

Black Shark 2 Pro ma piękny 6,39-calowy wyświetlacz Samsung AMOLED o najniższym na świecie opóźnieniu, tylko 34,7 ms , częstotliwości raportowania dotyku 240 Hz . Black Shark 2 Pro ma system regulacji jasności DC, który poprawia jasność i komfort użytkowania poprzez redukcję irytującego błysku.

Dzięki Master Touch 2.0 gracze mogą mocno naciskać na obie niestandardowe strefy dotykowe po lewej i prawej stronie, aby aktywować więcej akcji na ekranie za pomocą zaledwie dwóch kciuków, podczas gdy Shark Time to funkcja, która pozwala automatycznie rejestrować wideo z rozgrywki, a następnie udostępniać je w sieciach społecznościowych.

Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany pod wyświetlaczem, głośniki stereo są z przodu, a akumulator 4000 mAh obsługuje szybkie ładowanie 27 W.

Zestaw fotograficzny składa się z podwójnego aparatu 48 MP (Sony IMX 586) + 13 MP z tyłu, wraz z przednim aparatem 20 MP. W trybie Super Night Black Shark zaktualizował algorytm, który pozwala aparatowi uzyskać więcej szczegółów.

Black Shark 2 Pro jest dostępny w kolorach Shadow Black, Iceberg Grey i Gulf Blue. Ceny zaczynają się od 599 euro (8GB + 128GB), podczas gdy wariant 12GB + 256GB kosztuje 699 euro.

źródło

Dodaj komentarz