Amoi A955T to będzie kolejny mocny flagowiec z Państwa Środka?

Amoi to firma, która zaprezentowała już kilka ciekawych urządzeń i niektóre jak chociażby Amoi V2X czy Amoi A928W wyposażone zostały w 8-rdzeniowe procesory MediaTek MT6592. Jednak wizualnie moim ulubieńcem jest Amoi A900W, który pracuje tylko na 4-rdzeniowym układzie, ale za to wygląda znakomicie. Teraz do sieci wyciekły informacje o kolejnym smartfonie tej firmy i zapowiada się on bardzo ciekawie.

Amoi A955T / Źródło: mtksj.com

Amoi A955T / Źródło: mtksj.com

Amoi A955T ma być wyposażony w 5.5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli), procesor o taktowaniu 1.7 GHz (niestety nie wiadomo na razie jaki to będzie model procesora, ale prawdopodobnie dostaniemy 4-rdzeniowego MediaTeka) oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym dostaniemy w nim również 8-megapikselowy aparat główny, baterie o pojemności 2500 mAh oraz system operacyjny Android 4.4.2 KitKat.

Wersja, o której informacje wyciekły do sieci wspierała łączność TD-SCDMA i nie wiadomo na razie czy powstanie również wariant WCDMA. Mamy w nim dostać również kolorowe obudowy, ale nie wiadomo na razie jaka będzie jego cena i kiedy pojawi się na rynku.

Źródło: etkchina.com

4 komentarze do tej pory.

Dodaj komentarz