AGM M5 to smartfon o klasycznym wyglądzieAGM ogłosiło, że jego wytrzymały smartfon M5 jest już dostępny w sprzedaży. Jest to budżetowy telefon, który wygląda jak zwykły telefon komórkowy, ale ma zainstalowany system Android. 

Telefon jest wyposażony w zwykłą klawiaturę fizyczną T9, a także dodatkowe przyciski do odbierania połączenia, rozłączania się, potwierdzania działań i nawigacji w interfejsie użytkownika. Pamiętaj, że ten telefon ma ekran dotykowy, mimo że tak nie wygląda. Dlatego tez do dyspozycji otrzymujemy 2,8-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320 x 240 pikseli.

Telefon posiada certyfikat IP68, a zatem ma odporność na wodę i kurz. To nie wszystko, ma również certyfikat MIL-STD-810G, co oznacza, że ​​może również poradzić sobie z upadkami. 

Firma twierdzi, że ten telefon jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które regularnie używają rękawiczek i nie czują się komfortowo, używając telefonu z ekranem dotykowym, nawet jeśli jest wyposażony w ekran dotykowy, jeśli go potrzebujesz. Jest również świetny dla osób, które chcą bardziej polegać na fizycznych przyciskach. 

Model ten ma również dwa gniazda kart SIM, a firma twierdzi, że jego oprogramowanie jest naprawdę lekkie. Tego należy się spodziewać, ponieważ działa na Android Go.

Energię dostarcza  akumulator o pojemności 2500 mAh, który można wyjąć. Czterordzeniowy procesor SoC Snapdragon 210 napędza to urządzenie, a także zyskujesz 8 GB pamięci wewnętrznej. Nawiasem mówiąc, telefon jest wyposażony w 1 GB pamięci RAM. Specyfikacja AGM M5 obsługuje modem 4G LTE, podczas gdy WhatsApp, Skype i Facebook są wstępnie zainstalowane. 

AGM twierdzi również, że wszystkie te aplikacje zostały uproszczone dla tego rozmiaru wyświetlacza. Radio FM jest również częścią wyposażenia, podobnie jak port USB typu C, który znajduje się z boku. Latarka LED znajduje się w górnej części urządzenia.

Wygląda na to, że ten telefon ma z tyłu aparat, ale nie wiemy, co to dokładnie za moduł. AGM nie udostępniła takich informacji. Ten smartfon jest dość kompaktowy. Mierzy 155 x 63,4 x 16,4 mm i waży 180 gramów. 
Dodaj komentarz