Xiaomi potwierdza, że ​​Mi A3 otrzyma Androida 10 w przyszłym miesiącu

Xiaomi Mi A3, który został zaprezentowany w lipcu ubiegłego roku z Androidem 9 Pie, w końcu ma otrzymać aktualizację do Androida 10 następnego miesiąca. 

W odpowiedzi na zapytanie dotyczące aktualizacji do systemu Android 10 dla telefonu Xiaomi India potwierdziło na Twitterze, że stabilna aktualizacja rozpocznie się w połowie lutego.

Co dziwne, Mi A2, który został wydany w lipcu 2018 roku, został zaktualizowany do Androida 10 wcześniej w tym tygodniu. Telefon został uruchomiony z Androidem Oreo po wyjęciu z pudełka i otrzymał aktualizację Android Pie w listopadzie 2018 roku. Z drugiej strony Xiaomi Mi A3 nie otrzymał jeszcze jednej ważnej aktualizacji systemu operacyjnego.

Xiaomi Mi 8, Mi 9, a także Redmi K20 również otrzymały już stabilną aktualizację do Androida 10. Jednak firma nie rozpoczęła jeszcze wdrażania na telefony z niskiego segmentu. I w przeciwieństwie do większości budżetowych telefonów Xiaomi, Mi A3 otrzyma nie jedną, ale dwie główne aktualizacje systemu operacyjnego. Oprócz nadchodzącej aktualizacji Androida 10 telefon ma również gwarancję otrzymania Androida 11.

Dodaj komentarz