Specyfikacja Moto G8 Plus potwierdzona

Przed przewidywaną premierą serii Moto G8 w tym tygodniu w Brazylii zauważyliśmy dziś Moto G8 Plus na popularnej platformie testowej Geekbench.

Jak zwykle Motorola ma wypuścić na rynek trio urządzeń – Moto G8 Play, Moto G8 i Moto G8 Plus. Rendery Moto G8 Play i Moto G8 Plus. Specyfikacja tego ostatniego właśnie została potwierdzona.

Moto G8 Plus działa na układzie Snapdragon 665. Jeśli tak rzeczywiście jest, to jest to w najlepszym razie przyzwoita aktualizacja, biorąc pod uwagę, że Moto G7 Plus ma Snapdragon 636. Testowany model ma 4 GB pamięci RAM i nadal działa pod kontrolą Androida 9.0 Pie, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę bliskie powiązania Motoroli z programem Android One.

Jest to pierwsze urządzenie z serii Moto G8, które gości w GeekBench i być może nie będziemy musieli widzieć innych, ponieważ premiera ma nastąpić jutro.

Jeśli chodzi o wcześniej wyciekły informacje, zarówno Moto G8 Plus, jak i G8 Play wyglądają dość podobnie z przodu, jak pokazano na renderach ujawnionych przez Evana Blassa. Z tyłu jest cała różnica, przynajmniej widoczna. G8 Plus ma konfigurację z potrójną kamerą zgodnie z aktualnymi trendami, podczas gdy G8 Play ma konfigurację z dwoma kamerami. Plotki mówią o głównym czujniku 48MP, szerokokątnym 16 MP i głębi ostrości 5 MP. Na renderie znajduje się również laserowy czujnik automatycznej regulacji ostrości. Spekulacje sugerują gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, 6,3-calowy wyświetlacz, port USB typu C i akumulator 4000 mAh w G8 Plus.

Dodaj komentarz