Redmi 8A z akumulatorem 5000 mAh, portem USB typu C i szybkim ładowaniem 18W

Redmi rozszerzyło bestsellerową serię Redmi A o zupełnie nowy smartfon Redmi 8A z ulepszeniami na wszystkich frontach.

Redmi 8A jest wyposażony w ogromny akumulator o pojemności 5000 mAh, co pozwala użytkownikom na długie godziny użytkowania na jednym cyklu ładowania. Redmi po raz kolejny ustanowiło standard dla lepszej obsługi klienta, wprowadzając po raz pierwszy obsługę szybkiego ładowania o mocy 18W (poprzez USB typu C) w tym segmencie cenowym, a także umożliwiając znacznie lepsze zdjęcia dzięki dużej dużym pikselom 1,4 μm z czujnikiem Sony IMX363.

Dzięki wyświetlaczowi Dot Notch HD+ o przekątnej 6,22 cala Redmi 8A ma proporcje 19:9, co zapewnia ogólną ergonomię. Konstrukcja Aura Wave Grip przenosi ergonomię telefonu na zewnętrzną część obudowy, z drobnymi, teksturowanymi wzorami, które sprawiają, że niezwykle łatwo jest go chwycić, jednocześnie zmniejszając zbieranie odcisków palców do minimum.

Redmi 8A wykorzystuje układ SoC Qualcomm Snapdragon 439 i jest dostępny w dwóch wariantach – 2 GB / 32 GB i 3 GB / 32 GB, wyposażony w gniazdo 2 + 1 dual SIM z dedykowaną obsługą kart microSD, która umożliwia dalsze rozszerzenie pamięci do 512 GB. Redmi 8A zachowuje popularną funkcję, która pozwala użytkownikom odtwarzać radio FM bez konieczności podłączania słuchawek.

Jedna z najważniejszych aktualizacji Redmi 8A znajduje się na tylnym panelu – 12-megapikselowy czujnik Sony IMX363. Dzięki temu użytkownicy Redmi 8A będą mogli korzystać z szybkiego i dokładnego autofokusa Dual Pixel. Główny aparat ma przysłonę f/1.8 i zapewnia zdjęcia o dużym rozmiarze piksela 1,4 μm. Z przodu Redmi 8A ma aparat do selfie 8MP.

Redmi 8A będzie dostępny w wariantach kolorystycznych Midnight Black, Sunset Red i Ocean Blue. Wariant 2 GB + 32 GB został wyceniony na 6499 rupii indyjskich, a wariant 3 GB + 32 GB będzie dostępny za 6999 rupii indyjskich.

Dodaj komentarz