Realme ogłasza harmonogram aktualizacji ColorsOS 7 i Androida 10

W oficjalnej informacji prasowej Realme opublikowało harmonogram aktualizacji dla ColorOS 7 opartego na Androidzie 10. Pierwsza beta pojawi się u właścicieli Realme X2 Pro 18 grudnia, ale o dziwo flagowiec nie będzie pierwszym, który dostanie wersję stabilną.

Ostateczne wersje będą dostępne od stycznia w Realme 3 Pro i Realme XT.

Realme X i Realme 5 Pro pojawią się w lutym, a X2 Pro dostanie sfinalizowaną aktualizację dopiero w marcu. Siedem kolejnych telefonów pojawi się w trzecim kwartale 2020 roku.

Według firmy nowy interfejs użytkownika będzie zawierał wszystko, co przynosi ColorOS 7, w tym płynniejszą grafikę gier, lepsze zarządzanie pamięcią RAM oraz płynne wideo i vlogowanie. Dostępny będzie również systemowy tryb ciemny oraz możliwość dostosowywania elementów, takich jak ikony aplikacji, kształt, rozmiar i czcionka.

Realme obecnie rozpoczyna testy beta. Zgłoszenie należy wypełnić na stronie społeczności firmy. Od 27 listopada do 3 grudnia użytkownicy będą rekrutowani do programu testów beta Realme X2 Pro. Mogą też dołączyć testerzy z kampanii Project X i Realme XT, którzy mają udokumentowane wyniki testów beta. Ostateczny wybór zostanie ogłoszony 9 grudnia.

Dodaj komentarz