OnePlus 7 Pro w GeekBench. Specyfikacja potwierdzona

Już 14 maja zostanie oficjalnie zaprezentowany OnePlus 7 Pro wraz ze smartfonem OnePlus 7. Około dwa tygodnie przed debiutem, OnePlus 7 Pro pojawił się w Geekbench. Benchmark ujawnia, że smartfon trafi na rynek w wersji 12 GB RAM.

Lista Geekbench ujawnia, że OnePlus 7 Pro będzie zasilany układem Snapdragon 855 wytworzonym w 7-nanometrowym procesie technologicznym i będzie współpracować z imponującymi 12 GB pamięci RAM. Chociaż nie możemy być jeszcze pewni, możliwe jest, że OnePlus 7 Pro w tej konfiguracji będzie najdroższym wariantem OnePlus 7.

Pod względem wydajności, OnePlus 7 Pro uzyskał imponujące 3551 punktów w teście jedno-rdzeniowym i 11012 punktów w teście wielordzeniowym w Geekbench. Wykaz potwierdza także, że kolejny flagowy smartfon OnePlus bazuje na najnowszym Androidzie.

Oneplus 7 Pro będzie wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh, który zapewnia szybkie ładowanie Warp Charge 30 W. Telefon ma pojawić się na rynku w wariantach kolorystycznych, takich jak niebieski, szary i brązowy.

Dodaj komentarz