Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Lenovo Yoga Smart Tab nadchodzi. Świetny tablet multimedialny

Lenovo Yoga Smart Tab nadchodzi. Świetny tablet multimedialny

Wkrótce zadebiutuje Lenovo Yoga Smart Tab, który otrzyma bardzo dobrze znany wygląd z poprzednich generacji. Będzie zatem kickstand z otworem, stereofoniczne głośniki, a nawet asystent Google.

Lenovo Yoga Smart Tab to 10,1-calowy tablet z Androidem 9.0 na pokładzie i specyfikacją wpisującą w klasę średnią, który wystarczy do zwykłych codziennych zadań, a do tego jeszcze Lenovo Smart Tab jest zintegrowany z Google Assistant. Dzięki Google Assistant naturalnie otrzymujemy również 3 mikrofony w tym tablecie.

Z wydajnośc w Lenovo Yoga Smart Tab odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 439. Dostępne będą modele z 3 GB pamięci RAM z pamięcią 32 GB lub 4 GB pamięci RAM z pamięcią 64 GB, w tym wariant z 4G LTE. Nie zabraknie także możliwości rozszerzenia pamięci poprzez wykorzystanie czytnika microSD obsługującego karty pojemności do 256 GB.

Należy pamiętać, że Snapdragon 439 opiera się na ośmiordzeniowym procesorze z czterema rdzeniami ARM Cortex A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania 1.95 GHz A53 i czterema ARM Cortex A53@1,45GHz. Za grafikę odpowiada natomiast Adreno 505. W porównaniu ze Snapdragonem 430, wydajność i efektywność energetyczna poprawione zostały o 25% .

W tablecie zastosowany zostanie 10.1-calowy wyświetlacz charakteryzujący się rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, jasnością 320 nitów i odwzorowaniem kolorów na poziomie 70%.

Kilka wcześniejszych tabletów Lenovo Yoga posiadało jedne z najmocniejszych głośników w tabletach,a teraz powinno być jeszcze lepiej, gdyż głośniki są teraz skierowane na zewnątrz z każdej strony walca, w którym znajdują się 2-watowe głośniki stereo JBL z Dolby Atmos.

Akumulator o pojemności 7000 mAh zastosowany w Lenovo Yoga Smart Tab ma zapewnić do 10 godzin pracy pojedynczym cyklu ładowania. Jeśli chodzi o zaplecze komunikacyjne, to jest naprawdę dobrze, gdyż obejmuje: dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej WiFi pracujący w standardzie ac, Bluetooth 4.2, wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5 mm, GPS z GLONASS i Beidou, a także port USB typu C i modelu 4G.

Na tylnym panelu umieszczony został aparat główny o rozdzielczości 8P, a Selfie dedykowana została kamera 5MP.

Cylinder podpórki z głośnikami ma grubość 24 mm, ale na górnej części tabletu Lenovo Yoga Smart Tab jest bardziej typowa grubość 8,5 mm. Waga wynosi 580 gramów.

I oczywiście największą korzyścią wynikającą z obecności cylindra i podpórki jest możliwość ustawienia tabletu pod różnymi kątami na dowolnej powierzchni lub zawieszenia na ścianie, gwoździu lub czymkolwiek innym, dzięki zintegrowanemu stojakowi.

źródło

Dodaj komentarz