SwiatAndroid.pl

ZOPO SPEED 7 PLUS

FINE7 Genius to bardzo interesująca propozycja tabletu wyposażonego w czterordzeniowy procesor oraz 7-calowy wyświetlacz, gdyż jego sugerowana cena detaliczna wynosi zaledwie 399 juanów, co daje nam około 200 złotych. Czy jest to sprzęt pokroju Ondy V701s?

FINE7 Genius

Zdecydowanie nie, gdyż system Google Android w wersji 4.1 Jelly Bean prezentowany jest na 7-calowej matrycy IPS w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, która charakteryzuje się jasnością na poziomie 400 lumenów oraz kontrastem 800:1, dzięki czemu prezentowane treści są czytelne. Moc obliczeniową zapewnia czterordzeniowa jednostka ATM7029 (ARM Cortex-A9) o częstotliwości taktowania 1,3 GHz z dwurdzeniowym układem graficznym Vivante GC1000+, którego wspiera 1 GB pamięci operacyjnej RAM.

FINE7 Genius_2

Na wyposażeniu FINE7 Genius znajdziemy również 8 GB wbudowanej pamięci, slot kart microSD, kartę sieciową pracującą w standardzie N, kamerę frontową dedykowaną połączeniom wideo o matrycy 0,3 Mpx, która rejestruje materiał wideo w jakości HD 720p, port miniUSB z funkcją OTG, wyjście HDMI oraz akumulator o pojemności 3600 mAh.

źródło: pad.zol

Autor: Weronika

Miłośniczka książek autorstwa Katarzyny Grocholi oraz Stephena Kinga. Brzmienie Opeth, Metallici i Marilyna Mansona porzuciła kilka lat temu, toteż podczas pracy towarzyszy jej twórczość Kazika, Strachów Na Lachy oraz happysad. Była redaktor największego w Polsce serwisu o tabletach i prowadząca wortal traktujący o branży GSM. Aktualnie redaktor naczelna SwiatAndroid.pl i PR Manager w ZOPO Mobile Polska. Z zamiłowania żona i matka.

Dodaj komentarz


vivo vido lenovo zte onda pipo ifive ZOPO Xiaomi Meizu Huawei Oppo ramos TCL Alcatel